Farm Heroes Saga

Android için Bulmaca Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 42 MB
  • Sürüm 2.0.20
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici King.com
Candy Crush Saga türünde ve Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz Farm Heroes Saga oyununda 3 ya da daha fazla meyveyi bir araya getirerek eşleştirmeniz ve toplamanız gerekmektedir.

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz Farm Heroes Saga oyununda 3 ya da daha fazla meyveyi bir araya getirerek eşleştirmeniz ve toplamanız gerekmektedir.

Tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz oyunda renkli meyvelerden oluşan ürünleri eşleştirmeniz ve bunu yapmak içinde ürünlerin yerlerini değiştirmeniz gerekmektedir. Sınırlı sayıda sahip olduğunuz zaman ve hamle sayısına dikkat ederek oynayacağınız oyunda size verilen süre ve hamleleri iyi değerlendirip içerisinde bulunduğunuz bölümü başarı ile geçmeniz gerekmekle beraber eğer ürünleri toplayamazsanız bir sonraki bölüme geçemeyeceksiniz.

Son derece eğlenceli bir oyun olan Farm Heroes Saga, Candy Crush Saga'nın yapımcısı King.com tarafından hazırlanmış ve adeta bağımlılık yapacak türden bir bulmaca oyunudur. Oynanışı oldukça kolay olan oyunu ayrıca arkadaşlarınız ile de oynayarak hoş bir zaman geçirebileceğiniz gibi oyun içi satın alma yolu ile de ekstra özellikler ve güçlendiriciler satın alabilirsiniz.

Farm Heroes Saga indir